‘Nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusuna cevaplar (5 günde ingilizce)

İngilizce öğrenmeye karar verenler ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu kendilerine sormaktadırlar. ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunun farklı cevapları vardır ancak Türkiye için daha çok İngilizce kursu cevabı verilebilir. Evde setlerden kendi kendilerine İngilizce öğrenmeye çalışanlar da vardır ancak bu tam olarak ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusuna cevap olabilecek nitelikte değildir.

‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu soranların çoğunluğu da daha sonra dil kurslarını tercih etmektedir. ‘nasıl İngilizce öğrenebilirim?’ sorusunu sorduktan sonra önemli olan kendinize uygun kurumu bulmaktır. Kısa zaman dilimi içerisinde dil öğrenmek isteyen çok insan 5 günde İngilizce programını tercih etmektedir.

5 günde İngilizce programının Türkiye’ye getirilmesini ve uygulanışını Alta Eğitim Danışmanlık Genel Müdürü Cem Utku şu şekilde anlatıyor; “Türkiye’de dil eğitiminde bir sıkıntı olduğunu kurum olarak biliyorduk ve bu sıkıntının giderilmesi için adım atmaya karar verdik. Bunun içini de yanı başımızdaki Avrupa’da araştırma yapmayı uygun gördük. İncelemelerimizi sürdürürken Almanya’nın Münih kentinde 5 günde İngilizce programı ile tanıştık. 5 günde İngilizce programı yine Münih’te bulunan Maximillian Üniversitesi tarafından da onaylanmıştı. Ayrıca UNESCO da 5 günde İngilizce programını destekliyordu. 5 günde İngilizce programını inceledikten sonra Türkiye’ye getirme kararı aldık ve ülkemize uyarladık. 2001 yılında ise 5 günde İngilizce programını Türkiye’de uygulamaya başladık. 5 günde İngilizce programı ilk olarak büyük şirket çalışanlarının üzerinde uygulanmaya başlandı ve gayet başarılı oldu ardından da iş dünyası başta olmak üzere her kesimden talepler geldi. Biz de Alta Eğitim Danışmanlık olarak bu talepleri değerlendirdik ve programı bireyler üzerinde uygulamaya başladık. 5 günde İngilizce programına katılmak için tek şart belirli bir yaşın üzerinde olmak. Bunun haricinde bir şart aramıyoruz. 5 günde İngilizce programını ise hafta içi uyguluyoruz. Programımız kesinlikle klasik bir eğitim biçim değil. Kişiye özel yöntemler çıkarılıyor ve bu yöntemler uzman bir kadro tarafından uygulanıyor. 5 günde İngilizce programına katılan bireyler eğitim süresince kesinlikle Türkçe konuşmuyor. Cep telefonu ile konuşmalarına da izin verilmiyor. Bu şekilde insan beyni İngilizce öğrenmeye hazır hale geliyor. Cep telefonunun yanında diğer teknolojik aletlerin kullanılmasına da izin verilmiyor.

Google Aramaları :

  • nasıl ingilizce öğrenirim
  • ingilizceyi nasıl öğrenebilirim
  • ingilizce nasıl öğrenirim
  • evde nasıl ingilizce öğrenebilirim
  • ingilizceyi nasıl ögrenirim
  • evde ingilizce nasıl öğrenilir
  • nasl ingilizce renebilirim
  • ingilizce nasil ogrenebilirim
  • evde nasıl ingilizce öğrenirim
  • evde ingilizce nasıl öğrenebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

anadolu sağlık meslek lisesi